Hollóházi lila virágmintás ékszertartó dobozka és kisváza. Jelzett, ki... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1500001/Hollohazi-lila-viragmintas-ekszertarto-dobozka-es-kisvaza-Jelzett-kis-kopassal-m-12-cm-h-6-5~II3090442
3090442
11654
461
Beschreibung: Hollóházi lila virágmintás ékszertartó dobozka és kisváza. Jelzett, kis kopással, m: 12 cm, h: 6,5 cm
: karap_norbert