https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 128
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3057206
31717
461
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1971. "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség)" festett bronz címer bronz éremhez rögzítve, hátoldalán akasztóval, "Huguenin" gyártói jelzéssel (88mm) + DN "FIG (Nemzetközi Torna Szövetség) tiszteletbeli tagja" aranyozott, festett fém tagsági jelvény T:AU 1971. "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique, International Gymnastics Federation)" painted bronze logo of FIG fixed to bronze medal, with hanger on the back, with "Huguenin" maker's mark (88mm) + ND "FIG (Fédération Internationale de Gymnastique) Membre d'Honneur (International Gymnastics Federation, honorary member)" gilt, painted metal membership badge C:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3017094
31718
461
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
~1996. Az 1896-os Olimpiai díjérem modern bronz replikája "KÓPIA" jelzéssel (42mm) T:UNC,AU
Das Lot is nicht erreichbar
3096899
31719
461
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1997. 10E "Forma-1 - Ralf Schumacher" bronz emlékérem kapszulában (38mm) T:AU patina 1997. 10 Euro "Formula 1 - Ralf Schumacher" bronze medallion in capsule (38mm) C:AU patina 2816694
31720
461
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2006. "Úszó-Európa-bajnokság" Herendi porcelán szinkronszúszó díjérem szalaggal, bronzérem (85mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
3099498
31721
461
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2007. "100 éves a Magyar Tenisz Szövetség" fém emlékplakett dekoratív keretben (130x180mm, keret:280x330mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3050170
31722
461
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2008. "Magyar Olimpiai Csapat Peking 2008 / Olimpia" peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (33,86g/0.835/42,5mm) T:PP 3050145
31723
461
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2008. "Magyar Olimpiai Csapat Peking 2008 / Olimpia" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP 3099510
31724
461
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2010. "XX. Kézilabda Világbajnokság Nyíregyháza" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (60mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3050137
31725
461
0
4600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2012. "XXX. Nyári Olimpiai Játékok 2012 London / Magyar Csapat" kétoldalas, jelzetlen Ag részvételi emlékérem dísztokban (37,6g/42,5mm) T:UNC 3050134
31726
461
0
4600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2012. "XXX. Nyári Olimpiai Játékok 2012 London / Magyar Csapat" kétoldalas, jelzetlen Ag részvételi emlékérem dísztokban (37,6g/42,5mm) T:UNC 3099525
31727
461
0
4000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2016. "20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság Miskolc" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (~70mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
Das Lot is nicht erreichbar
3050180
31728
461
0
1200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
2019. "Magyar Sportújságírók Szövetsége - Jubileumi Sportújságíró-Kongresszus" festett bronz kitűző + "Magyar Sport Hirlapok Szindikátusa" műgyantás fém kitűző tokban T:UNC Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse