Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 128

31717.

Rufpreis:
3 000 HUF

31718.

Rufpreis:
2 000 HUF

1997. 10E "Forma-1 - Ralf Schumacher" bronz emlékérem kapszulában (38mm) T:AU patina 1997. 10 Euro "Formula 1 - Ralf Schumacher" bronze medallion in capsule (38mm) C:AU patina
31719.

Rufpreis:
1 400 HUF

31720.

Rufpreis:
4 000 HUF

31721.

Rufpreis:
3 000 HUF

2008. "Magyar Olimpiai Csapat Peking 2008 / Olimpia" peremen jelzett Ag emlékérem dísztokban (33,86g/0.835/42,5mm) T:PP
31722.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

2008. "Magyar Olimpiai Csapat Peking 2008 / Olimpia" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:PP
31723.

Rufpreis:
1 200 HUF

31724.

Rufpreis:
6 000 HUF

2012. "XXX. Nyári Olimpiai Játékok 2012 London / Magyar Csapat" kétoldalas, jelzetlen Ag részvételi emlékérem dísztokban (37,6g/42,5mm) T:UNC
31725.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

31726.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

2016. "20. Tájékozódási Futó Egyetemi Világbajnokság Miskolc" arany, ezüst és bronz fokozatú fém díjérem szalagon, bekeretezve (3xklf) (~70mm, keret:300x395mm) T:UNC a keret néhány helyen sérült
31727.

Rufpreis:
4 000 HUF

2019. "Magyar Sportújságírók Szövetsége - Jubileumi Sportújságíró-Kongresszus" festett bronz kitűző + "Magyar Sport Hirlapok Szindikátusa" műgyantás fém kitűző tokban T:UNC
31728.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF