Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 128

Olaszország 1975. "Bari Egyetem 1925-1975" aranyozott bronz emlékérem pár sérült keretbe ragasztva. Szign.: S. Johnson (32mm) T:VF Italy 1975. "University of Bari 1925-1975" gilt bronze commemorative medallion pair glued in damaged frame. Sign.: S. Johnson (32mm) C:VF
31753.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olaszország 1988. "Ezüst kard Francesco Mannino trófea Catania" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU Italy 1988. "Silver sword Francesco Mannino trophy Catania" double-sided bronze commemorative medal (40mm) C:AU
31754.

Rufpreis:
1 600 HUF

Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU
31755.

Rufpreis:
800 HUF

Svédország 1990. "Västergötland Labdarúgó Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- Sweden 1990. "Västergötland Football Association" two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
31756.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Szlovákia 2019. "IIHF Jégkorong Világbajnokság" kétoldalas fém emlékérem kapszulában (26mm) T:UNC Slovakia 2019. "2019 IIHF World Championship" double-sided metal medallion in capsule (26mm) C:UNC
31757.

Rufpreis:
1 400 HUF

31758.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

31759.

Rufpreis:
4 000 HUF

31760.

Rufpreis:
3 000 HUF

3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF
31761.

Rufpreis:
2 000 HUF

4db-os sportdíj-tétel márvány posztamensen közte 1964. "Újpesti Dózsa Művészi Torna Versenye" fém plakett (47x69mm) márvány posztamensen (95x100x20mm) T:XF
31762.

Rufpreis:
1 800 HUF

DN "The Championships - Lady of Russia / Marija Sarapova" kétoldalas, multicolor tenisz emlékérem kapszulában (39mm) T:UNC ND "The Championships - Lady of Russia / Maria Sharapova" double-sided, multicolor tennis medallion in capsule (39mm) C:UNC
31763.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Muhammad Ali / A világ bokszbajnokai - A század sportemberei" kétoldalas, aranyozott ökölvívó emlékérem kapszulában (39mm) T:PP ND "Muhammad Ali / The boxing champions of the world - Sportsman of the century" double-sided, gilt boxer medallion in capsule (39mm) C:PP
31764.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF