DN "Muhammad Ali / A világ bokszbajnokai - A század sportemberei" kétoldalas, aranyozott ökölvívó emlékérem kapszulában (39mm) T:PP
ND "Muhammad Ali / The boxing champions of the world - Sportsman of the century" double-sided, gilt boxer medallion in capsule (39mm) C:PP