Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

DN "Muhammad Ali / A világ bokszbajnokai - A század sportemberei" kétoldalas, aranyozott ökölvívó emlékérem kapszulában (39mm) T:PP ND "Muhammad Ali / The boxing champions of the world - Sportsman of the century" double-sided, gilt boxer medallion in capsule (39mm) C:PP

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg