Spielzeuge

Zahl der Lose: 91

Lemezárugyár M61.005 lemezmozdony, kulcs nélkül, kopással, h: 10 cm
13746.

Rufpreis:
3 000 HUF

Francia kártya pakli, dobozban
13747.

Rufpreis:
1 000 HUF

6db fém kis versenyautó, Esso, stb. h: 8 cm, kopott.
13748.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Japán játék lemezautó, Chevrolet Impala rendőrautó, kopással, hiánnyal, h: 21 cm
13749.

Rufpreis:
2 000 HUF

Backgammon, dáma játék fa dobozban 15x18 cm kinyitva
13750.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 darab Lemezárugyár játék: 2 db Törpeautó, MÁV mozdony, kopással, hiányosak
13751.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 darab repülő modell: Cessna N453C, PolarStar, kopással, hiánnyal, h: 16-19 cm
13752.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lemezárugyár Lendkerekes Rendőrségi Helikopter. Kopással, hiánnyal.
13753.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kis zacskónyi műanyag játék figura
13754.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

A kis kedvencek titkos élete gyűjtőalbum, benne 25 db 3D-s kártyával
13755.

Rufpreis:
1 600 HUF

7 db Ottoman márkájú török történelmi személyiségeket bemutató gyűjtői bábu sorozat, eredeti dobozában, a dobozokon életrajzokkal. / 7 Ottoman Turkish collectors puppet with historic figures of the Ottoman Empire with their biography on the boxes 13 cm
13756.

Rufpreis:
6 000 HUF

Space szett Set of Rockets Vintage 4 db NASA űrhajó-rakéta+ egy asztronauta felszereléssel, műanyag,kopottak 5-13 cm
13757.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF