Spielzeuge Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070027
13746
461
Toys, board-games
Lemezárugyár M61.005 lemezmozdony, kulcs nélkül, kopással, h: 10 cm
2939678
13747
461
Toys, board-games
Francia kártya pakli, dobozban
2714049
13748
461
3200
Toys, board-games
6db fém kis versenyautó, Esso, stb. h: 8 cm, kopott.
3070045
13749
461
Toys, board-games
Japán játék lemezautó, Chevrolet Impala rendőrautó, kopással, hiánnyal, h: 21 cm 2995782
13750
461
Toys, board-games
Backgammon, dáma játék fa dobozban 15x18 cm kinyitva
3070017
13751
461
Toys, board-games
3 darab Lemezárugyár játék: 2 db Törpeautó, MÁV mozdony, kopással, hiányosak 3070018
13752
461
Toys, board-games
2 darab repülő modell: Cessna N453C, PolarStar, kopással, hiánnyal, h: 16-19 cm
3070025
13753
461
Toys, board-games
Lemezárugyár Lendkerekes Rendőrségi Helikopter. Kopással, hiánnyal.
3096534
13754
461
4600
Toys, board-games
Kis zacskónyi műanyag játék figura
3094192
13755
461
Toys, board-games
A kis kedvencek titkos élete gyűjtőalbum, benne 25 db 3D-s kártyával
3047196
13756
461
Toys, board-games
7 db Ottoman márkájú török történelmi személyiségeket bemutató gyűjtői bábu sorozat, eredeti dobozában, a dobozokon életrajzokkal. / 7 Ottoman Turkish collectors puppet with historic figures of the Ottoman Empire with their biography on the boxes 13 cm 2922553
13757
461
Toys, board-games
Space szett Set of Rockets Vintage 4 db NASA űrhajó-rakéta+ egy asztronauta felszereléssel, műanyag,kopottak 5-13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF