Tétel

Katalognummer:

13357.
Beendet 461. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

"Költeményeim", régi, kitöltetlen könyv / füzet, több száz üres lappal. Aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban, 22x17x3 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg