Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaiv... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Budapest-150~2000014/Davori-Relkovic-Neda-Igaz-mesek-Pest-Budarol-Gyorgyfi-Gyorgy-rajzaival-Bp-en-Szent~II3099831
3099831
17777
461
Budapest 150
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.
: nagy_andras