Tétel

Katalognummer:

17777.
Beendet 461. Fernauktion
Budapest 150

Rufpreis:

1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD

Beschreibung:

Davori Relkovic Néda: Igaz mesék Pest-Budáról. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói félvászon-kötésben, sérül gerinccel, kopott borítóval. laza kötéssel, kijáró lapokkal, könyvtest szétvált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras