10906.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Kálmán P. jelzéssel: Táj. házzal. Olaj, karton. Kissé sérült. 51x77,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.