10786.
Beendet 461. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
26 000 HUF
70,46 EUR, 81,25 USD
Tamás v. Tamásy jelzéssel (Tamás Ervin?)): Szentendrei részélet, 1973. Olaj, vászon, fakeretben, 70×50 cm