Pólya jelzéssel, XX. sz, második fele: Absztrakt kompozíció. Olaj, far... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1500003/Polya-jelzessel-XX-sz-masodik-fele-Absztrakt-kompozicio-Olaj-farost-kisse-serult-70x~II2867465
2867465
10805
461
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Pólya jelzéssel, XX. sz, második fele: Absztrakt kompozíció. Olaj, farost, kissé sérült. 70x50 cm
: nagy_andras