21100.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
1 800 HUF
Térképes kilométermutató. Összeállította a hivatalos kilométermutató alapján, a szállítási díjakkal, díjtételekkel, és menetdíjakkal kiegészítve Pleszkán István máv. hivatalnok, vezénylőtiszt. Szabadka, é.n., Hungária könyvnyomdai műintézet. Második javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, teheráru díjtételek és térkép melléklet nélkül. Ritka!