21262.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: gemischte Kuriositäten, Reise, Kunst
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
A Magyar Kegyes-Tanítórend névtára az 1905/6 tanévre. Bp., 1905, Buschmann F., 80 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, ceruzás bejegyzésekkel, az utolsó 1-2 lap (jegyzetlap?) hiányzik.