Szimonidesz Lajos: A világ vallásai. 1. köt.: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é. n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben (Gottermayer-kötés), kissé sérült gerinccel, egy tábla kijár. Csak az 1. kötet (két kötetben teljes).