Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 211
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2921162
19181
461
Books: Travelling, Local History
3021601
19182
461
3022061
19183
461
2906224
19184
461
3050933
19185
461
Henry M Stanley: Reise durch den dunklen Erdteil. Nach Stanleys Berichten für weitere Kreise bearbeitet von Dr. Berthold Volz. Lipcse, 1881, Brockhaus. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal és egy térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel és kötéssel, borító sarkaiban kissé sérült, térkép kijár.
3050956
19186
461
Ewers, Hanns Heinz: Indien und ich. München, 1915, Georg Müller. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Félvászon kötésben, gerincen található címmel feliratozott címke sérült, megerősített kötéssel, máskülönben jó állapotban.
2645404
19187
461
3054999
19188
461
3095658
19189
461
Vegyes útikönyv tétel, 4 db: Wierdl Viktor: Svájc. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.; Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
3029071
19190
461
3038834
19191
461
Hans Jenny: Kunstführer der Schweiz. [Bern, én., Büchler, 1 (kétoldalas térkép) t.+III-XII+566 p.+168 (fekete-fehér fotók) t. Német nyelven. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötés, címlaphiánnyal.
3036925
19192
461
René van Nie: Amsterdam. Amsterdam, 1985, Teleboek BV. Holland nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF