Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Ala... https://www.darabanth.com/de/461-Fernauktion/461.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~2000017/Csatkai-Endre-Sopron-Magyar-Muemlekek-Bp-1956-Kepzomuveszeti-Alap-Kiadovallalata-Masodik~II3099276
3099276
19169
461
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban.