Andersen legszebb meséi. Gyerekeknek fordította és átdolgozta Bab Zsuzsa. Rogán Miklós rajzaival. Bp., 1957, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.