Sziddur Somér Jiszráél. Sábbáti imakönyv. Áskenáz rítus szerint. Magyar fordítással és modern izraeli kiejtéses fonetikus átírással. Ford. és szerk.: Balla Zsolt. Bp., 2016, Balla Zsolt - MAZS Alapítvány. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen és a hátsó táblán kis sérüléssel.