Ujházy György: Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, kissé foltos gerinccel, ajándékozási sorokkal.