Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Pogner [János], Johann: [Pogner János naplója. A pozsonyi evang. egyháznak építéséről 1636-1638 évben.] Johann Pogner's Verzeichniss über den Bau der evangelischen Kirche in Pressburg von 1636 bis 1638. - Liebergott [János], Johann: [Liebergott János naplója az 1672-1683-diki üldöztetésekről.] Johann Liebergott's Tagebuch von den Verfolgungen der Evangelischen in den Jahren 1672 bis 1683. [A pozsonyi evang. könyvtár kézirataiból kiadta Lichner Pál.] Nach den Handschriften der Evang. Bibliothek mit Urkunden herausgegeben durch Paul Lichner. (Pozsony) Pressburg, 1861. (Wigand Károly Frigyes) Carl Friedrich Wigand (ny.) VII + [1] + [III-]XVI + 168 p. Német nyelvű történelmi emlékirat a pozsonyi evangélikusok üldöztetéseiről. (A magyarországi evangelicusok történelmi emlékei. I. kötet. - Annales Evangelicorum in Hungaria. Volumen I.) Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Szép példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk