Keramiken Zahl der Lose: 245
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3086590
11121
460
4200
Art-ceramics
Retro német kancsóváza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 3086596
11122
460
6500
Art-ceramics
Iparművész zsugormázas váza, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm 3080669
11123
460
Art-ceramics
Komlós Budapest: Gyerekszerelem. Színes mázzal festett kerámia. Jelzett. Kis kopással, m: 21,5 cm 3084600
11124
460
Art-ceramics
Szemlér Magda: Retro kínáló. Jelzett, kis mázkopással, 21x14 cm 3084071
11125
460
Art-ceramics
Petróleumlámpa. Mázas kerámia, jó állapotban, m: 49 cm 3080301
11126
460
4200
Art-ceramics
Retro német mohaszínű váza. Jelzett, alján pattanással, m: 24 cm
3080305
11127
460
4200
Art-ceramics
Retro német csavart visszacsiszolású váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3080309
11128
460
4200
Art-ceramics
Régi Karcag mázas kerámia miskakancsó. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm 3080325
11129
460
4800
Art-ceramics
Iparművész kerámia retro falióra. Jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
3080275
11130
460
4400
Art-ceramics
Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, 15x8 cm, 10x7 cm
3080283
11131
460
3800
Art-ceramics
Király Károly: Mécsestartó. Jelzett, hibátlan, m: 13x13 cm
3080285
11132
460
3800
Art-ceramics
Király Károly: Mécsestartó. Jelzett, hibátlan, m: 13x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF