Keramiken

Zahl der Lose: 245

Retro német kancsóváza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11121.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Iparművész zsugormázas váza, jelzett, hibátlan, m: 32,5 cm
11122.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Komlós Budapest: Gyerekszerelem. Színes mázzal festett kerámia. Jelzett. Kis kopással, m: 21,5 cm
11123.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szemlér Magda: Retro kínáló. Jelzett, kis mázkopással, 21x14 cm
11124.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Petróleumlámpa. Mázas kerámia, jó állapotban, m: 49 cm
11125.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retro német mohaszínű váza. Jelzett, alján pattanással, m: 24 cm
11126.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Retro német csavart visszacsiszolású váza. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11127.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Régi Karcag mázas kerámia miskakancsó. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 28 cm
11128.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
10

Iparművész kerámia retro falióra. Jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
11129.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szabó Kata 2 db türkizmázas kerámia falidísz, jelzett, hibátlan, 15x8 cm, 10x7 cm
11130.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Király Károly: Mécsestartó. Jelzett, hibátlan, m: 13x13 cm
11131.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11132.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF