cca 1930 Győr, Koestlin feliratos, jelzett üveg cukorkatartó, egyik sa... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/cca-1930-Gyor-Koestlin-feliratos-jelzett-uveg-cukorkatarto-egyik-sarka-torott-aljan-repedes-~II3088139
3088139
11713
460
4200
Glass-objects
Beschreibung: cca 1930 Győr, Koestlin feliratos, jelzett üveg cukorkatartó, egyik sarka törött, alján repedés, üvegdugó nélkül, sérült, 25x12x12 cm
: nagy_andras