Flohmarkt

Zahl der Lose: 388

Masszív réz kínáló tál d: 22 cm
12696.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szalvétagyűjtemény, nagyobb doboznyi, sokféle mintával, közte Disney figurák (Mickey egér, Donald kacsa), karácsonyi, éttermi-szállodai, stb.
12697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Feszület, biszkvit porcelán Jézussal, sérüléssel, 28x15 cm
12698.

Rufpreis:
3 000 HUF

Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
12699.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Régi francia festett virágmintás fémtálca, kopással, jelzéssel, d: 39 cm
12700.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
16

Retro műanyag locsolókanna, sérüléssel, h: 36 cm
12701.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tükör. Fakeretben. 53x53 cm.
12702.

Tükör. Fakeretben. 53x53 cm.

Rufpreis:
4 000 HUF

MÁV vasúti zárlámpa, 1950-1960 körül, zománcozott fém, szép, megkímélt állapotban, kis kopással, 33x25x21 cm
12703.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Antik német öntöttvas vízmérték, fa dobozában, kopott, h: 20 cm
12704.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fáraófej. Réz egyiptomi fali dísz. Masszív öntvény 26 cm
12705.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db csikóbőr kulacs, új állapotban 18-21 cm
12706.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Groma Régi írógép, magyar billentyűzettel kulccsal
12707.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF