Flohmarkt Zahl der Lose: 388
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2700370
12696
460
Flea Market
Masszív réz kínáló tál d: 22 cm
3086650
12697
460
Flea Market
Szalvétagyűjtemény, nagyobb doboznyi, sokféle mintával, közte Disney figurák (Mickey egér, Donald kacsa), karácsonyi, éttermi-szállodai, stb. 3036327
12698
460
Flea Market
Feszület, biszkvit porcelán Jézussal, sérüléssel, 28x15 cm
2921143
12699
460
Flea Market
Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
2921139
12700
460
Flea Market
Régi francia festett virágmintás fémtálca, kopással, jelzéssel, d: 39 cm 3065440
12701
460
Flea Market
Retro műanyag locsolókanna, sérüléssel, h: 36 cm
3055804
12702
460
Flea Market
Tükör. Fakeretben. 53x53 cm.
3066109
12703
460
13000
Flea Market
MÁV vasúti zárlámpa, 1950-1960 körül, zománcozott fém, szép, megkímélt állapotban, kis kopással, 33x25x21 cm 3057302
12704
460
Flea Market
Antik német öntöttvas vízmérték, fa dobozában, kopott, h: 20 cm 2926165
12705
460
Flea Market
Fáraófej. Réz egyiptomi fali dísz. Masszív öntvény 26 cm
3043074
12706
460
Flea Market
2 db csikóbőr kulacs, új állapotban 18-21 cm
2875229
12707
460
15000
Flea Market
Groma Régi írógép, magyar billentyűzettel kulccsal
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF