10792.
Beendet 460. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 58x45,5 cm