Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton, számozott: 3/50. Üvegezett keretben. 19x19 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed on the print, numbered: 3/50. Framed. 19x19 cm.