Vesztróczy Manó (1875-1955): Táj szekérrel. Olaj, vászon. Jelzett (hal... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vesztroczy-Mano-1875-1955-Taj-szekerrel-Olaj-vaszon-Jelzett-halvanyan-Hatoldalan-regi-MNG~II3050996
3050996
10045
460
90000
Rufpreis:
90 000 HUF 243,90 EUR , 281,25 USD
Beschreibung: Vesztróczy Manó (1875-1955): Táj szekérrel. Olaj, vászon. Jelzett (halványan). Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel és 1980 körüli, hiányos BÁV címkével. Dekoratív fakeretben. 22x34 cm
: nagy_andras