Szurcsik József (1959-): "Gondolatelszívó", 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA VII/XV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 60,5x81 cm./ Litograph on paper, signed, artist's proof EA VII/XV.