Vajda István: Moziüzemi kézikönyv. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással. Megjelent 3100 példányban.