19211.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Az UTE 50 esztendős története 1885-1935. Bp., 1935, Hungária-ny.,161 p. Fekete-fehér fotókkal, és Szűcs Pál lapszéli rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, a borító sarkán gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.