19088.
Beendet 460. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
GerÅ‘ László: Eger. Magyar Műemlékek. Magyar Műemlékek. Bp., 1957, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval.