Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben II. kötet: Bécs és Alsó-Ausztria. Bp., 1888, M. Kir. Államnyomda, XVI+688 p. + 1 (színes képtábla) t. Nagyon gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban