Vátszjájanána: Káma-szútra. A szerelem tankönyve. Ford.: Baktay Ervin.... https://www.darabanth.com/de/460-Fernauktion/460.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000005/Vatszjajanana-Kama-szutra-A-szerelem-tankonyve-Ford-Baktay-Ervin-Becs-1970-Novak~II3086322
3086322
20760
460
Beschreibung: Vátszjájanána: Káma-szútra. A szerelem tankönyve. Ford.: Baktay Ervin. Bécs, [1970], Novák. Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
: karap_norbert