[Télfy Iván] Télfy János: A classica philologia encyclopaediája. Pest, 1864., Emich Gusztáv, 196 + XIII p. Egyetlen kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kissé (foxing) foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel.