Donászy Ferenc: Ozdor Telegd. Elbeszélés a magyar pogányvilágból. Bp., [1904], Athenaeum, 110+(2) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.