1938. "Felvidéki Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nél... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Numismatik/Militaria~500019/1938-Felvideki-Emlekerem-aranyozott-bronz-kituntetes-mellszalag-nelkul-T-XF-patina-kopott~II3071146
3071146
33222
459
Military
Numismatik
Beschreibung: 1938. "Felvidéki Emlékérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF patina, kopott aranyozás
Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF patina, worn gilt
NMK 427.
: szr