Dokument Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2983986
13782
459
Documents
1846 Latin nyelvű okmány papírfelzetes pecséttel.
2984068
13783
459
Documents
1848 Pest kézzel írt halotti anyakönyvi kivonat töredezett viaszpecséttel
3071798
13784
459
Documents
1850 Nagyvárad, ajánlólevél Kocsis Alajos írnok részére a város ügyészétől és számvivőjétől, Nagyvárad város hivatal viaszpecsétjével
3071792
13785
459
Documents
1850 Nagyvárad, a városi tanács ülésén született bizonyítvány a jegyző által aláírva, címeres viaszpecséttel
3011796
13786
459
Documents
Sopron, 2 db okmány 1851 születési anyakönyvi kivonat 15 Kr. szig. + 1891 Schuldschein 25 Kr. + 7 Kr. illetékbélyegekkel 2984660
13787
459
Documents
1864 Zombor, latin nyelvű keresztlevél/születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel
2984005
13788
459
Documents
1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel
2996759
13789
459
Documents
1870 Erste Ungarische Zündwaaren Fabriks Actien Gesellschaft (Első Magyar Gyuszer-gyár Rt.) munkáltató igazolása (1868. nov. 20. - 1870. szeptember.), német nyelven. Pest, 1870, nov. 15., 15 kr. okmánybélyeggel, szakadozott, sérült pecséttel, aláírással, szakadozott. 2882468
13790
459
Documents
cca 1870-1920 11 db okmánybélyeges okmány
3053468
13791
459
Documents
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos
3038738
13792
459
50000
Documents
3051394
13794
459
Documents
cca 1880 Magyar Általános Biztosító biztosítási kötvény Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF