Dokument

Zahl der Lose: 197

1846 Latin nyelvű okmány papírfelzetes pecséttel.
13782.

Rufpreis:
3 000 HUF

1848 Pest kézzel írt halotti anyakönyvi kivonat töredezett viaszpecséttel
13783.

Rufpreis:
3 000 HUF

1850 Nagyvárad, ajánlólevél Kocsis Alajos írnok részére a város ügyészétől és számvivőjétől, Nagyvárad város hivatal viaszpecsétjével
13784.

Rufpreis:
4 000 HUF

1850 Nagyvárad, a városi tanács ülésén született bizonyítvány a jegyző által aláírva, címeres viaszpecséttel
13785.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sopron, 2 db okmány 1851 születési anyakönyvi kivonat 15 Kr. szig. + 1891 Schuldschein 25 Kr. + 7 Kr. illetékbélyegekkel
13786.

Rufpreis:
2 000 HUF

1864 Zombor, latin nyelvű keresztlevél/születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel
13787.

Rufpreis:
3 000 HUF

1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel
13788.

Rufpreis:
3 000 HUF

1870 Erste Ungarische Zündwaaren Fabriks Actien Gesellschaft (Első Magyar Gyuszer-gyár Rt.) munkáltató igazolása (1868. nov. 20. - 1870. szeptember.), német nyelven. Pest, 1870, nov. 15., 15 kr. okmánybélyeggel, szakadozott, sérült pecséttel, aláírással, szakadozott.
13789.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1870-1920 11 db okmánybélyeges okmány
13790.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos
13791.

Rufpreis:
3 000 HUF

13792.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1880 Magyar Általános Biztosító biztosítási kötvény
13794.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF