Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 241

Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
22120.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 4,6 g
22121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,1 g
22122.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) denevér medálos anker nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 5 g
22123.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany (Au) 14K piros-fehér köves virág medál, jelzett, 1,6×0,6 cm, bruttó: 0,7 g
22124.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) ródiumozott nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 4 g
22125.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst (Ag) fűszertartó jelzett, dianás jelzéssel, betét nélkül 30 g
22126.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mercedes Benz Magyarország 10+5 db ezüst gomb. Feliratos 40 g
22127.

Rufpreis:
6 000 HUF
16

Alpakka cigarettatárca, belsejében gravírozott ajándékozási sorokkal, 11x8 cm
22128.

Gelöscht

Ezüst (Ag) nyaklánc,kereszt medállal, jelzett br 5,8 g
22129.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst (Ag) asztali szentkép fa hátlapon 6 cm
22130.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db ezüst (Ag) kanál, Dianás jelzéssel, kopott, össz. 42 g, h: 13,5 - 16 cm
22131.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF