Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2979606
22120
459
24000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) fülbevaló pár, gyöngy berakással, jelzéssel, 14k, bruttó: 1,1 g
3072048
22121
459
Ezüst (Ag) venezianer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 4,6 g 3072054
22122
459
Ezüst (Ag) háromszálas fonott kígyó nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 9,1 g
3071994
22123
459
Ezüst (Ag) denevér medálos anker nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 5 g 3071903
22124
459
14000
Arany (Au) 14K piros-fehér köves virág medál, jelzett, 1,6×0,6 cm, bruttó: 0,7 g
3072056
22125
459
Ezüst (Ag) ródiumozott nyaklánc, jelzett, h: 51 cm, nettó: 4 g 3070408
22126
459
Ezüst (Ag) fűszertartó jelzett, dianás jelzéssel, betét nélkül 30 g 3023115
22127
459
Mercedes Benz Magyarország 10+5 db ezüst gomb. Feliratos 40 g 3023116
22128
459
13000
Alpakka cigarettatárca, belsejében gravírozott ajándékozási sorokkal, 11x8 cm 3030079
22129
459
Ezüst (Ag) nyaklánc,kereszt medállal, jelzett br 5,8 g 3030046
22130
459
2200
Ezüst (Ag) asztali szentkép fa hátlapon 6 cm
3047248
22131
459
2 db ezüst (Ag) kanál, Dianás jelzéssel, kopott, össz. 42 g, h: 13,5 - 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF