Szegedi Sándor (?) jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton. 12x24 cm. Dek... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1000002/Szegedi-Sandor-jelzessel-Erdoreszlet-Olaj-karton-12x24-cm-Dekorativ-fakeretben~II3075800
3075800
10939
459
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Szegedi Sándor (?) jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton. 12x24 cm. Dekoratív fakeretben.
: karap_norbert