11029.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele-közepe: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 60x54,5 cm