10795.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
92,14 EUR, 106,25 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz, feltehetően magyar festő: Biedermeier arckép. Olaj, vászon, apró felületi sérüléssel. Hátoldalán töredékes címkén feliratozott. Dekoratív, sérült antik keretben. 49x38 cm