11083.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Jelzés nélkül: Rózsás csendélet. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett, sérült fakeretben, keret hátoldalán Dorko kassai képkeretező 1940 körüli címkéjével. 39,5×29 cm