Vágó Jenő (szerk.): Szabómesterek díszalbuma. A Szabómesterek Országos Szövetsége 20 éves jubileumának emlékére. Bp., 1926, Szabómesterek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban, számos képpel és reklámmal illusztrált.