19131.
Beendet 459. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Kertész Sándor: Déryné voltam Kanadában. A torontói Művész Színház 23 éves története. / Curtain at Eight. The Twenty-Three Year History of the Hungarian Art Theatre of Toronto. (Toronto), 1981, Vörösváry Publishing Co. Ltd. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.