Benedek Elek: A tatárjárás mondái. Széchy Gyula rajzaival. Athenaeum Mese-könyvtára 20. Bp.,én.,Athenaeum, 96 p. A borító Fáy Dezső munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.