Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály tizenöt képével, fényme... https://www.darabanth.com/de/459-Fernauktion/459.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000015/Madach-Imre-Az-ember-tragediaja-Zichy-Mihaly-tizenot-kepevel-fenymetszetben-Bp-1887-~II3076201
3076201
20758
459
Beschreibung: Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály tizenöt képével, fénymetszetben. Bp., 1887, Athenaeum. Ereky Alfonz névbejegyzésével. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerinc sérült, szakadt, lapok néhol foltosak.
: tg