Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3007556
31142
458
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3025659
31143
458
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:AU patina, kis karc 3024347
31144
458
Numismatik
3019126
31145
458
28000
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" piedfort Ag emlékérem (71,23g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP41 2931322
31146
458
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A szabad szakszervezeti mozgalomért" aranyozott fém emlékérem "KESZOSZ (Keresztényszociális Szakszervezetek Országos Szövetsége)" dísztokban (42,5mm) T:PP fo. 3009875
31147
458
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (2xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3024562
31148
458
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1996 / Vérszerződés" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat 3007476
31149
458
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB "Az Ötven Éves Bank / gróf Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31.4g/0.999/42,5mm) T:PP 3023822
31150
458
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat
2837203
31151
458
Numismatik
Lessenyei Márta (1930-) 1989. "Commodus - MÉE - Savaria" kétoldalas Ag emlékérem (19,86g/0,835/30mm) T:1- patina
3009667
31152
458
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP19
2925729
31153
458
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF