Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 493

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Széchenyi István A Pest-Budai Malomipar Alapítójának Emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem (42mm) T:AU patina, kis karc
31143.

Rufpreis:
2 000 HUF

31144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1994. "MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest / Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára" piedfort Ag emlékérem (71,23g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP41
31145.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Lebó Ferenc (1960-) 1995. "A szabad szakszervezeti mozgalomért" aranyozott fém emlékérem "KESZOSZ (Keresztényszociális Szakszervezetek Országos Szövetsége)" dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
31146.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Vérszerződés" aranyozott Cu és bronzozott Cu emlékérmek (2xklf) (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31147.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1996 / Vérszerződés" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31148.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 2000. MKB "Az Ötven Éves Bank / gróf Széchenyi István" jelzett Ag emlékérem, dísztokban (31.4g/0.999/42,5mm) T:PP
31149.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lebó Ferenc (1960-) 2000. "50 éves az MKB 1950-2000 / A legnagyobb magyar - Széchenyi István" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában, dísztokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat
31150.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lessenyei Márta (1930-) 1989. "Commodus - MÉE - Savaria"  kétoldalas Ag emlékérem (19,86g/0,835/30mm) T:1- patina
31151.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU  Adamo BP19
31152.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) DN bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
31153.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF