Werbungen

Zahl der Lose: 141

Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: VIM, egymaga takarít (plakát- vagy reklámterv), 1940-es évek. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19x12,5 cm
17048.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940 Pixavoon Shampoon Kamillával, Magyarországi Odolművek R.T. Budapest, dekoratív csomagolótasak, kis sérüléssel, 13x10 cm
17049.

Rufpreis:
1 400 HUF

1969 Wartburg 353 Limousine személyautó német nyelvű, képes ismertető prospektusa, kissé viseltes állapotban
17050.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1960 The Triumph 1200, amerikai autós prospektus, fekete-fehér képekkel illusztrált, angol nyelven, jó állapotban
17051.

Rufpreis:
1 400 HUF

1961 OFOTÉRT Carl Zeiss fotócikkeket (Werra I-V fényképezőgépek) ismertető prospektusa, kis lapszéli szakadással
17052.

Rufpreis:
1 400 HUF

1930 Reptilien-Spezialhaus 25 Jahre, Scholze & Pötzschke Zoologische Grosshandlung, Berlin, Alexander-Str. 12. / Egzotikus állatok nagykereskedésének katalógusa (hüllők, kétéltűek, halak, akváriumok és kellékek). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel, 268 p. (Ritka!)
17053.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1900-1910 St. Egidy-i Vas- és Aczél-Ipar-Társulat (St. Egydyer Eisen- und Stahl-Industrie-Gesellschaft) budapesti képviselete. Sodronykötelek ismertetése és árjegyzék. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, 68 p.
17054.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1946-1948 Csonka János Gépgyára Rt. "Fürge" Mótoros kapálógép prospektusa, kis szakadással, 2 sztl. lev. + "Fürgét" ábrázoló fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, és feliratozott, 9x14 cm
17055.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kristó Gyógyszertár Hódmezővásárhely 3 db nyomtatvány
17056.

Rufpreis:
1 600 HUF

1930 The Imperial Dry Plate Co. Ltd. London N. W. Bp., Schultz Béla és Társa, 31+1 p. Magyar nyelvű fényképészeti prospektus az angol "Imperal Dry Plate Co. LTD." termékeihez. Fekete-fehér fotókkal, közte Székely Aladár fotóival, valamint színes illusztrációkkal. Fűzött papírkötésben, jó állapotban.
17057.

Rufpreis:
1 400 HUF

1974 20 db vegyes kártyanaptár
17058.

Rufpreis:
1 600 HUF

1971 20 db vegyes kártyanaptár
17059.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF