Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: VIM, egymaga takarít (plakát- vagy reklámterv), 1940-es évek. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 19x12,5 cm
cca 1900-1910 St. Egidy-i Vas- és Aczél-Ipar-Társulat (St. Egydyer Eisen- und Stahl-Industrie-Gesellschaft) budapesti képviselete. Sodronykötelek ismertetése és árjegyzék. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, 68 p.
cca 1946-1948 Csonka János Gépgyára Rt. "Fürge" Mótoros kapálógép prospektusa, kis szakadással, 2 sztl. lev. + "Fürgét" ábrázoló fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, és feliratozott, 9x14 cm
1930 The Imperial Dry Plate Co. Ltd. London N. W. Bp., Schultz Béla és Társa, 31+1 p. Magyar nyelvű fényképészeti prospektus az angol "Imperal Dry Plate Co. LTD." termékeihez. Fekete-fehér fotókkal, közte Székely Aladár fotóival, valamint színes illusztrációkkal. Fűzött papírkötésben, jó állapotban.