Militaria Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3063882
17498
458
Military
cca 2000 Katonai toborzó plakát 60x45 cm
3063885
17499
458
3200
Military
1996-2002 Militária történelmi ismeretterjesztő kiadvány 13 szám a 22-47. számig
3067642
17500
458
Military
1920-1941 Vegyes katonai iratok, 4 db
3064641
17501
458
Military
1944 Magyar Lövész, az Országos Magyar Lövész Szövetség hivatalos lapja. XVI. évf. 7. sz., 1944. július. Felelős szerkesztő és kiadó: Verbőczi Kálmán m. kir. ezredes, az OMLSz ügyvezető-főlövészmestere. Kiadói tűzött papírkötés, hajtásnyomokkal.
3068047
17502
458
Military
1950 Repülés folyóirat 1-24. szám. III. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, 3068058
17503
458
Military
1951 Repülés folyóirat 1-18,20-24. szám. IV. majdnem teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval. 3065421
17504
458
Military
II. világháborús katonai negatívok, 14 db 3068360
17505
458
Military
1915 Népfölkelési szemle hirdetménye, Nagykőrös 31x49 cm 3069266
17506
458
Military
Magyar Néphadsereg gyakorló sapka
3044198
17507
458
Military
1943 Horthy repülős tiszt esküvői fotója, egyenruhában, kitüntetéssel, dísztőrrel. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó vitéz Kováts szegedi műterméből, dekoratív, üvegezett fakeretben, a hátoldalon feliratozva, 22,5x16,5 cm (keret: 41x31,5 cm)
3044209
17508
458
Military
1916 A cs. és kir. 2. hadtestparacsnokság (K. u. k. 2. Korpskommando) dicsérő oklevele Szabó Imre, a 20. honvéd gyalogezred tagja részére, parancsnoki aláírással (Julius Kaiser gyalogsági tábornok), bélyegzővel. Üvegezett fakeretben, az oklevélen kisebb foltokkal, szakadással, keret: 37x27 cm
3015659
17509
458
Military
32. gyalogezred csoportképe, Triest, 1913. dec. 20. Fotó, hátoldalán korabeli felirattal. Üvegezett, korabeli fakeretben. 9×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF