Militaria

Zahl der Lose: 151

cca 2000 Katonai toborzó plakát 60x45 cm
17498.

Rufpreis:
1 800 HUF

1996-2002 Militária történelmi ismeretterjesztő kiadvány 13 szám a 22-47. számig
17499.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1920-1941 Vegyes katonai iratok, 4 db
17500.

Rufpreis:
1 600 HUF

1944 Magyar Lövész, az Országos Magyar Lövész Szövetség hivatalos lapja. XVI. évf. 7. sz., 1944. július. Felelős szerkesztő és kiadó: Verbőczi Kálmán m. kir. ezredes, az OMLSz ügyvezető-főlövészmestere. Kiadói tűzött papírkötés, hajtásnyomokkal.
17501.

Rufpreis:
1 600 HUF

1950 Repülés folyóirat 1-24. szám. III. teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben,
17502.

Rufpreis:
2 800 HUF

1951 Repülés folyóirat 1-18,20-24. szám. IV. majdnem teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17503.

Rufpreis:
2 800 HUF

II. világháborús katonai negatívok, 14 db
17504.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1915 Népfölkelési szemle hirdetménye, Nagykőrös 31x49 cm
17505.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Néphadsereg gyakorló sapka
17506.

Rufpreis:
2 000 HUF

1943 Horthy repülős tiszt esküvői fotója, egyenruhában, kitüntetéssel, dísztőrrel. Nagyméretű, kartonra kasírozott fotó vitéz Kováts szegedi műterméből, dekoratív, üvegezett fakeretben, a hátoldalon feliratozva, 22,5x16,5 cm (keret: 41x31,5 cm)
17507.

Rufpreis:
8 000 HUF

1916 A cs. és kir. 2. hadtestparacsnokság (K. u. k. 2. Korpskommando) dicsérő oklevele Szabó Imre, a 20. honvéd gyalogezred tagja részére, parancsnoki aláírással (Julius Kaiser gyalogsági tábornok), bélyegzővel. Üvegezett fakeretben, az oklevélen kisebb foltokkal, szakadással, keret: 37x27 cm
17508.

Rufpreis:
6 000 HUF

32. gyalogezred csoportképe, Triest, 1913. dec. 20. Fotó, hátoldalán korabeli felirattal. Üvegezett, korabeli fakeretben. 9×14 cm
17509.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF