10757.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Miháltz Pál?): Játszó gyerek. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 41×32 cm