10672.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,88 EUR, 87,50 USD
Margitay jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Jelzett Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x70 cm