10703.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
L. Stephan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. 61x91 cm. Sérült. Dekoratív, áttört fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!